Akcie softwarového giganta Salesforce na vzestupu

09:41 | wa pe | Diskuze

Akcie Salesforce.com Inc. v pozdním středečním obchodování posílily poté, co společnost ohlásila lepší než očekávané čisté zisky a zvýšila své výhledy výnosů pro rok 2016.

Salesforce uvedla, že ve třetím čtvrtletí vykázala ztrátu 25 milionů USD nebo 4 centů na akcii ve srovnání se ztrátou 39 milionů USD nebo 6 centů na akcii za stejné období minulého roku. Pokud nebudeme brát v potaz jednorázové výdaje, vykázala firma zisk 21 centů na akcii. Prodeje dosáhly ve čtvrtletí objemu 1,7 miliardy USD , což v meziročním srovnání představuje 24% nárůst. Analytikové dotazovaní společností FactSet očekávali čisté zisky společnosti ve čtvrtletí, při opomenutí opčních nákladů, ve výši 19 centů na akcii při tržbách o objemu 1,7 miliardy USD. Salesforce také navýšila své výhledy na celkové zisky ve fiskálním roce 2016 z 6,64 miliardy USD na 6,65 miliardy USD.

Zdroj:MW
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.