Akcie Salesforce zažily svůj dosud nejprudší propad v reakci na obnovené spekulace týkající se zájmu o společnost Twitter

05.10.2016 18:24 | Ne Ro | Diskuze
Foto: Public Domain

Akcie Salesforce (CRM -7.3%) nezareagovaly pozitivně na různé spekulace spojenés možnou akvizicí Twitter (TWTR +4,1%) ani na nejnovější fámu The Wall Street Journal varující před tím, že by citovaná společnost mohla mít vážný zájem, zatímco investoři toto naprosto odmítají.

Analytik Abhey Lamba z Mizuho předpokládá, že skoupení většinového podílu společností Salesforce by mohlo rozpustit 12-17 miliard USD a zabralo by 2-3 roky na jejich obnovu. Analytici se mimoto obávají pozice managementu ohledně akvizice Twitter, která dosud záležitost neřešila.

Rating zůstává na „Overweight“ a cílová cena akcií Salesforce na 85 USD (současná cena 64,47 USD). Analytici podotýkají, že by investoři měli zůstat na pozoru do doby, než bude záměr společnosti zřejmý.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.