Akcie, které dnes rostly před zahájením obchodování na burze a rostou dále

15:52 | wa pe | Diskuze

Významné tržně relevantní informace mohou zamávat cenou Vámi držené akcie ještě před začátkem obchodování. Těchto pět titulů dnes významně rostlo ještě před zahajovacím zvoněním na Wall Street.

Foto: Public Domain

 

Acadia Pharmaceuticals ACAD

Před zahájením obchodováním poskočily akcie společnosti o 24,07 % vzhůru na 29,54 USD. Impulzem k růstu bylo pozitivní hlasování odborníků Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv v USA ohledně přínosu léku Pimavanserin vyvinutým firmou Acadia vzhledem k rizikům jeho užívání. Pimavanserin je určen pro léčbu psychotických stavů spojených s Parkinsonovou chorobou. Krátce po otevření trhu se akcie pohybují na úrovni 27,44 dolaru za akcii.

 

Lululemon Athletica Inc. LULU

Tento kanadský maloobchodní prodejce sportovního oblečení připsal před začátkem obchodování 5,40 % hodnoty svých akcií poté, co společnost ohlásila lepší než očekávané výsledky za poslední čtvrtletí. Aktuálně se akcie LULU obchodují za 67 USD za kus, plus 9 %.

 

Sonic Corporation SONC

Akcie společnosti zaznamenaly před začátkem dnešního obchodování nárůst o 5,25 % na 34,27 USD v reakcie na lepší než očekávané výsledky za druhé čtvrtletí a upraveného výhledu hospodaření ve fiskálním roce 2016. Krátce po otevření trhu se akcie pohybují na úrovni 33,9 dolaru za akcii, plus 4,3 %.

 

Paypal Holdings Inc PYPL

Akcie platební společnosti připsaly před zahajovacím zvonkem na burze 2,20 % hodnoty na 40,40 USD za kus.  Analytici v Bernstein zahájili pokrytí titulu s ratingem „Market Perform.“ Krátce po otevření trhu se akcie pohybují na úrovni 39,6 dolaru za akcii.

 

Tesla Motors Inc TSLA

Akcie automobilky a výrobce velkokapacitních akumulátorů získaly před zahájením obchodování 1,68 % a nyní se pohybují na úrovni 233,15 USD za kus. Analytici v Credit Suisse zachovávají na titulu rating „Outperform“ s cílovou cenou akcie 240 USD. Krátce po otevření trhu se akcie pohybují na úrovni 234,8 dolaru za akcii, plus 1,4 %.

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.