Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák spouští online klientskou zónu

13:13 | E V | Diskuze

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák (AKBSN) ve spolupráci s Praetor Systems a Wolters Kluwer jako první v České republice spouštějí novou online klientskou zónu.

Ilustrativní obrázek
Foto: Martin Moc

Jejím hlavním cílem je zvýšit uživatelský komfort pro klienty a současně zajistit maximální bezpečí dat chráněných státem uznanou mlčenlivostí.

„V celém segmentu právních služeb se zvyšuje snaha o zefektivnění práce a větší míru digitalizace dat. Elektronické předávání informací se stává standardem. Jsou ale značné rozdíly v zabezpečení dat dostupných online. Vnímáme, že tím nejpalčivějším způsobem je předávání dokumentů pomocí emailu,“ říká společník AKBSN, JUDr. Jiří Novák. „Existují i sofistikovanější způsoby sdílení dokumentů a vždy ale velmi záleží na tom, kde jsou fakticky data uchovávána a kdo všechno k nim má přístup. Pro nás je bezpečnost dat klientů na prvním místě, a proto v naší advokátní praxi přicházíme s moderním a bezpečnějším řešením,“ dodává.

Nová klientská zóna vyvinutá ve spolupráci se společností Praetor Systems a Wolters Kluwer nabízí klientům maximální komfort v přístupu ke klientským dokumentům a podkladům, ale umožňuje jim také dokumenty nahrát a přehledné sledování finančních nákladů služeb a jednoduchou úhradu faktur pomocí online platební brány. V systému mohou být uloženy dokumenty týkající se řízení, termínů a lhůt, korespondenci se soudy a dalšími státními orgány, ale i faktury za služby. Klient tak má přehled o celém případu a všechny informace si kdykoli snadno dohledá na jednom místě. Citlivost dat, která nám byla v klientských věcech svěřena, vnímáme velmi silně, a proto jsme při přípravě klientské zóny kladli pečlivý důraz na zabezpečení.

Svět se digitalizuje a spolu s ním se vyvíjí i svět práva. Klientská zóna je připravena na další rozvoj. „Postupně plánujeme zapojit do celého procesu klienty, kteří o to budou stát, a uvítáme nápady na zlepšení, které vyplynou z praxe. Už nyní ale máme několik dalších nápadů, které se chystáme společně s Praetor Systems a Wolters Kluwer uvést v život,“ vypočítává další plány JUDr. Novák.

Zdroj:Martin Moc
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Raiffeisenbank dokončila rozsáhlou modernizaci sítě svých bankomatů

Ilustrativní obrázek

Karanténa a vzdálená práce – byla nedávná krize dostatečným impulsem něco změnit?

Ilustrativní obrázek

Americké ministerstvo financí se s několika aerolinkami dohodlo na podmínkách záchranné půjčky

Ilustrativní obrázek

MONETA Money Bank spolupracuje na projektu CHYTRÁ KRAJINA 2030+

Ilustrativní obrázek

Deutsche Bank zvažuje finanční podporu Wirecard Bank

Ilustrativní obrázek

Tesla ve 2Q dodala více automobilů oproti očekávání, akcie v předburzovní fázi rostou o 9 %Čti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k vysokému zájmu o zlato

Ilustrativní obrázek

Německo na kladné nule

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie pokračovaly v růstu, Čína představila silné PMI

Ilustrativní obrázek

Americké akcie v závěru odevzdaly podstatnou část zisků

Ilustrativní obrázek

Ozvěny trhu: Dolar vítězí, viru navzdory

Ilustrativní obrázek

Německo v čele s automobilkami roste, index DAX posiluje o 1,8 %

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.