Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák spouští online klientskou zónu

13:13 | E V | Diskuze

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák (AKBSN) ve spolupráci s Praetor Systems a Wolters Kluwer jako první v České republice spouštějí novou online klientskou zónu.

Ilustrativní obrázek
Foto: Martin Moc

Jejím hlavním cílem je zvýšit uživatelský komfort pro klienty a současně zajistit maximální bezpečí dat chráněných státem uznanou mlčenlivostí.

„V celém segmentu právních služeb se zvyšuje snaha o zefektivnění práce a větší míru digitalizace dat. Elektronické předávání informací se stává standardem. Jsou ale značné rozdíly v zabezpečení dat dostupných online. Vnímáme, že tím nejpalčivějším způsobem je předávání dokumentů pomocí emailu,“ říká společník AKBSN, JUDr. Jiří Novák. „Existují i sofistikovanější způsoby sdílení dokumentů a vždy ale velmi záleží na tom, kde jsou fakticky data uchovávána a kdo všechno k nim má přístup. Pro nás je bezpečnost dat klientů na prvním místě, a proto v naší advokátní praxi přicházíme s moderním a bezpečnějším řešením,“ dodává.

Nová klientská zóna vyvinutá ve spolupráci se společností Praetor Systems a Wolters Kluwer nabízí klientům maximální komfort v přístupu ke klientským dokumentům a podkladům, ale umožňuje jim také dokumenty nahrát a přehledné sledování finančních nákladů služeb a jednoduchou úhradu faktur pomocí online platební brány. V systému mohou být uloženy dokumenty týkající se řízení, termínů a lhůt, korespondenci se soudy a dalšími státními orgány, ale i faktury za služby. Klient tak má přehled o celém případu a všechny informace si kdykoli snadno dohledá na jednom místě. Citlivost dat, která nám byla v klientských věcech svěřena, vnímáme velmi silně, a proto jsme při přípravě klientské zóny kladli pečlivý důraz na zabezpečení.

Svět se digitalizuje a spolu s ním se vyvíjí i svět práva. Klientská zóna je připravena na další rozvoj. „Postupně plánujeme zapojit do celého procesu klienty, kteří o to budou stát, a uvítáme nápady na zlepšení, které vyplynou z praxe. Už nyní ale máme několik dalších nápadů, které se chystáme společně s Praetor Systems a Wolters Kluwer uvést v život,“ vypočítává další plány JUDr. Novák.

Zdroj:Martin Moc
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

V ČR pracuje jen necelá polovina maminek dětí do 5 let, jejich nástup do zaměstnání brzdí zejména nedostatek míst v předškolních zařízeních

Ilustrativní obrázek

Trendy v logistice 2019/2020

Ilustrativní obrázek

Konzultantská společnost H&R Block oznámila výsledky v souladu s očekáváním

Ilustrativní obrázek

VMware oznamuje finanční výsledky třetího kvartálu fiskálního roku 2020

Ilustrativní obrázek

Salesforce.com zveřejnila čísla za 3QFY20; s výhledem pro 1QFY21 je ale na hranici odhadů analytiků

Ilustrativní obrázek

AURES Holdings se opět prosadil v žebříčku Českých 100 nejlepšíchČti více
Ilustrativní obrázek

Saúdové upsali 1,5 % akcií Aramco za 25,6 mld. USD, IPO tak firmu ocenilo na rekordních 1,7 bil. USD

Ilustrativní obrázek

Německé akcie otevřely na kladné nule

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie na pozitivní vlně

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifická seance se nesla v pozitivním duchu

Ilustrativní obrázek

Černé zlato přítěží

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.