Ad Hoc Group nevyloučila další investice do ztrátových NWR

08:52 | fa ra | Diskuze

Nový majoritní vlastník AHG (Ad Hoc Group), který nyní v NWR ovládá 60 % hlasů poté, co svůj odchod z firmy ohlásil holding CERCL, jenž držel ve firmě 50,51% podíl, nevylučuje další investice do ztrátových dolů. Mluvčí AHG Roman Pařík uvedl, že pokud všechny strany podpoří restrukturalizační plán a vláda bude ochotná rozšířit možnou podporu, pak je AHG za odpovídajících podmínek připravena investovat další finanční prostředky.

Foto: NWR

Podrobnější informace, kam by konkrétně investice měly směřovat, však sděleno nebylo.

Poslední zprávy týkající se odchodu dřívějšího majoritního vlastníka, zprůhlednění vlastnické struktury, potenciálních investic mohou vést ke spekulacím na růst ceny akcií. Hlavním problém dle nás však tkví v cenách uhlí, jejichž prognózy brzkému růstu nakloněny nejsou. Nadále tak zůstáváme na akcie NWR negativní a jsme přesvědčeni, že během následujících měsíců povedou kroky spíše k zániku společnosti než její záchraně.

Zdroj:Komerční banka
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.