Accenture investuje 3 miliardy dolarů do urychlení přechodu klientů na cloud a digitální transformace v rámci projektu Accenture Cloud First

15:15 | E V | Diskuze

„Projekt Accenture Cloud First má jasný cíl – pomoci naším zákazníkům zásadním způsobem zrychlit adopci cloudových technologií tak, aby dokázali přinést byznysovou hodnotu svým stakeholderům i v nynější složité době.

Ilustrativní obrázek
Foto: accenture

Tento projekt nám umožní naplno využít hloubku a šířku technologických dovedností našich 70 000 cloudových profesionálů a aplikovat je napříč všemi průmyslovými odvětvími – s využitím nadstandardních partnerství s cloudovými poskytovateli a ekosystému našich partnerství.“ říká Martin Trčka, Senior Manager z Accenture ČR.

Accenture spojuje bezkonkurenční zkušenosti společnosti s modernizací a provozováním velkých IT řešení a klíčových obchodních procesů napříč financemi, HR, marketingem, dodavatelským řetězcem a specifickými průmyslovými odvětvími pro přední světové společnosti. Edge computing, integrovaný do cloudu, bude také klíčovou oblastí zájmu.

Investice 3 miliard USD bude použita k dalšímu rozvoji, často společně s partnery v ekosystému. A v neposlední řadě také na výzkum a vývoj v oblasti edge computingu a souvisejících cloudových technologií.

„Situace kolem pandemie COVID-19 vyžaduje, aby firmy zrychlily přechod do cloudu a digitální transformaci. Cloud firmám přináší nejen odolnost, ale i zkušenosti a produkty, důvěru, rychlost a snížení strukturálních nákladů,“ řekla Julie Sweet, generální ředitelka Accenture. Iniciativa Accenture Cloud First podporovaná aktuálními masivními investicemi bude přinášet klientům větší reálnou hodnotu, a to v době, kdy ji nejvíce potřebují. Digitální transformace vyžaduje masivní přechod do cloudu a úspěšné firmy v době po covidu se musí stát podniky řídícími se principy „cloud first“.

Cloud je nejvýraznější disruptivní a hodnototvorná technologie naší doby – je základem digitální transformace, která vede k hlubokým změnám v tom, jak podniky fungují, soutěží a vytvářejí hodnotu pro všechny zúčastněné strany. „Vzhledem k tomu, že v současné době je v cloudu většina podniků pouze z 20 %, je přechod na 80% nebo vyšší využití cloudu nákladově efektivní masivní změna, která vyžaduje odvážný nový model. Accenture Cloud First spolu s investicí 3 miliardy USD a špičkovými funkcemi softwaru jako služby Intelligent Platform Services zajišťuje, že poskytujeme našim klientům hodnotu, rychlost a inovace v každé části jejich cloudové cesty,“ uzavírá Paul Daugherty, výkonný ředitel Accenture Technology.

 

Zdroj:Markéta Ciňková ASPEN.PR s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

„Nejste v tom sami,“ vzkazují studentům a učitelům z portálu LearnTube.

Ilustrativní obrázek

Průmysl v České republice se nezotavuje podle očekávání. Může mu pomoci digitalizace?

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření mírně klesá

Ilustrativní obrázek

Akcie asijsko-pacifického regionu dnes převážně rostly

Ilustrativní obrázek

Čteme si spolu, i když se nevídáme

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela v červenémČti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zdražování pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu

Ilustrativní obrázek

Jednání zemí OPEC bylo odloženo o dva dny

Ilustrativní obrázek

David Slezák: Zlato, máš na to!

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu turecké liry

Ilustrativní obrázek

Zásoby ropy vzrostly, její cena padá

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k cenám pohonných hmot a ropy

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.