78 % zaměstnanců se setkává s problémy s připojením při prezentacích. Pokročilá řešení šetří nervy a pomáhají zabránit neúspěchu

12:12 | E V | Diskuze

Až osm z deseti lidí se pravidelně setkává s problémy při prezentacích, říkají statistiky společnosti Audiopro.

Ilustrativní obrázek
Foto: Aspen.PR

Pokud důležitá prezentace začne problémy s připojením či kompatibilitou mezi počítačem a projektorem, může to mít navíc za následek neúspěch celé porady či schůzky. A to jak neúspěch osobní v případě interní porady či dokonce neúspěch celé firmy, pokud kvůli špatné prezentaci například ztratíme důležitou zakázku.

Moderní systémy pro bezdrátovou prezentaci však umí šetřit nervy i zachránit vaši pracovní reputaci. Navíc je lze snadno využít kdekoliv, například i v konferenční místnosti firmy, kde jste úplně poprvé.

„Jedním z příkladů je řešení wePresent. Jedná se o bezdrátové zařízení, pomocí kterého se snadno připojíte a prezentujete přes projektor nebo displej. Disponuje USB vstupem pro přehrávání médií a dokumentů, video přehrávačem a zvládne distribuci videa z 1 do až 4 zařízení. Díky USB vstupům můžete rovněž připojit bezdrátovou klávesnici a myš. Skladnou krabičku můžete kamkoli vzít s sebou „do kapsy“ a být si jisti, že vás nic nepřekvapí,“ doplňuje Michal Černý, Audiopro.

Systém však není určen jen pro individuální použití, ale umožňuje připojení až 64 uživatelů z počítačů, chytrých telefonů či tabletů napříč platformami, diskuse řízené moderátorem, pokročilé zabezpečení, možnost integrace do prostředí s dotykovou obrazovkou či s interaktivním projektorem. Funguje tedy také jako komunikační školní či firemní nástroj pro velkou skupinu účastníků, jejichž příspěvky na projekční ploše řídí moderátor.

Místo hledání kabelů, neúspěšných pokusů o připojení nebo volání na IT oddělení, se takto nabízí snadný způsob k bezdrátovému řešení prezentace a spolupráce kdekoliv a kdykoliv. Tato novinka najde využití nejen při firemních a obchodních prezentacích, ale i ve školství při přednáškách, seminářích či konferencích, ve státní správě nebo vládní sféře.

„Na to, že moderní technika a nejnovější technologie vám samy o sobě zaručí při prezentování úspěch, se ale nevyplatí spoléhat. Úspěšné vystoupení dokáže zhatit také situace, pokud přestane fungovat část prezentace. Typicky to bývá u PowerPointu spuštění videa či funkčnost odkazů na jiné aplikace. Vyplatí se proto nepodceňovat školení na běžné kancelářské programy a další IT dovednosti,“ říká Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas.

Zdroj:Petr Jarkovský, ASPEN.PR s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články


Čti více
Ilustrativní obrázek

Cena ropy roste po útoku na íránský tanker

Ilustrativní obrázek

Zásoby US ropy opět vzrostly, fundamenty na libře nejsou jednoznačné

Ilustrativní obrázek

Komoditní výhled: Zlaté časy pro zlato

Ilustrativní obrázek

Fed představí zápis z posledního jednání měnového výboru - trh na 73% počítá s dalším cutem

Ilustrativní obrázek

Ekvádor opouští ropný kartel OPEC

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.