10 akcií, které doporučuje Morgan Stanley k nákupu před výsledky hospodaření

13:58 | Miloš Kotek | Diskuze

I když akciové společnosti mírní před začátkem výsledkové sezóny optimismus investorů, stále zde existují akcie, které by mohly mít lepší než odhadované hospodářské výsledky. Podle společnosti Morgan Stanley zaujímají vedoucí postavení na seznamu možných kandidátů Google a její mateřská Alphabet Inc., dále Amazon.com Inc., a Fitbit Inc.

Foto: PIX1861

 

Morgan Stanley publikovala ve své zprávě uveřejněné minulý týden, že v průběhu posledních tří měsíců, devět sektorů z indexu S&P 500, vedených sektorem energií, zaznamenalo pokles odhadovaných zisků.

„Na každý jeden zlepšený odhad zde máme tři zhoršené odhady zisků,“ uvádí MS.

Nicméně proti všeobecnému trendu vybrali analytici 10 akcií, o kterých se domnívají, že budou mít lepší než odhadované hospodářské výsledky.

Analytik Brian Nowak se domnívá, že akcie společnosti Alphabet (GOOGL), mateřská společnost Google, vyroste až na hodnotu 900 dolarů v důsledku růstu internetového provozu. V současné době se GOOGL pohybuje na ceně 775 USD.

google

Nowak také preferuje společnost Amazon (AMZN), protože podle jeho názoru trh neodráží správně aktivity společnosti v elektronické online komerci. Ta by během blízké doby měla začít přinášet zisk. Cílová cena pro AMZN by měla být na 800 USD, v poslední době se cena akcie pohybovala na úrovni 625 dolarů.

amazon

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.